میکروسوئیچ اشنایدر

میکروسوییچ اشنایدر به‌طورکلی یک قطعۀ یا کلید مکانیکی بوده و بیشتر در مدارهای اتوماتیک استفاده خواهد شد. میکروسوئیچ اشنایدر در اصل به‌عنوان یک کلید ساده و ابتدایی برای وصل کردن یا قطع کردن جریان برق است و این نوع میکروسوئیچ همچنین با یک فشار فیزیکی کوچک تحریک می‌شود. میکروسوییچ‌های اشنایدر در بازار کشور اساساً جزء دسته‌بندی‌های ابزارآلات پرفروش قرار می‌گیرند و بسیاری از افراد براساس نوع نیاز و کاربری خود از این نوع میکروسوییچ‌ها استفاده خواهند کرد. میکروسوییچ اشنایدر به‌صورت کلی در مقایسه با سایر میکروسوییچ‌های موجود در بازار از کیفیت خوب، قیمت ارزان و عمر طولانی‌مدت برخوردار است.

میکروسوییچ اشنایدر همچنین جزء ابزارهای کلید زنی نیز محسوب می‌شود و در جابه‌جایی‌های کوچک فعالیت عمده خواهد داشت. میکروسوییچ اشنایدر عموماً بدون در نظر گرفتن سرعت محرک، سبب جابه‌جایی بسیار زیاد کنتاکت‌های الکتریکی میکروسوئیچ می‌شود؛ از این وسیله در صنایع خودروسازی و پزشکی به‌عنوان حس‌گر استفاده خواهد شد. اکثر میکروسوییچ‌های اشنایدر دارای یک چرخ محوری شکل در قسمت بالای میکروسوییچ هستند. میکروسوئیچ اشنایدر غالبا در انواع مختلف اتصالات از قبیل اتصال سوئیچ‌های ایمنی در بالابرها، دستگاه‌های فروش و… کاربرد دارد و مدت‌زمان تضمین میکروسوییچ اشنایدر به‌طور عمده از ۱۲ الی ۱۸ ماه است. از نام دیگر میکروسوئیچ اشنایدر می‌توان به کلید مینیاتوری ضربه‌ای اشاره نمود.

امروزه شرکت و برند اشنایدر در مقایسه با سایر شرکت‌ها و برندهای تولیدی به‌عنوان یکی از معروف‌ترین شرکت‌ها در حوزه تولیدات انواع محصولات و وسایل برقی و الکتریکی تبدیل شده است. به‌طورکلی افراد زیادی در سراسر دنیا نیز اقدام به خرید محصولات این برند ازجمله میکروسوییچ اشنایدر، کنتاکتور اشنایدر، محافظ جان اشنایدر، کلید اتوماتیک اشنایدر می‌نمایند.

⭐️ جهت مشاهده محصولات کنتاکتور اشنایدر، روی دکمه کلیک کنید. ⬅️ ⬅️ ⬅️ ⬅️ ⬅️ ⬅️ 

میکرو سوئیچ XCKJ10511 اشنایدر

عملکرد میکروسوئیچ اشنایدر

میکروسوئیچ اشنایدر از آن دسته از ابزارهای پرکاربرد و پرفروش در حوزه‌ی برق است. میکروسوئیچ اشنایدر معمولاً در طیف‌های بسیار وسیعی از مصارف برق صنعتی در تنظیمات متنوع عملگرها و سوئیچ‌ها، مصالح ساخت خانه و… کاربرد خواهد داشت. میکروسوئیچ‌های اشنایدر به علت دارا بودن الکتروموتورهای پیشرفته به‌طور عمده در بیشتر جابه‌جایی‌های تأسیسات الکترونیکی در یک یا دو جهت استفاده می‌شوند.

میکروسوئیچ اشنایدر در تأسیسات برقی عموماً دارای نقش مهمی بوده و توانایی متوقف کردن یا تغییر دادن در حالت‌های کاری مختلف را دارد. برای وصل شدن یا قطع شدن جریان برق در میکروسوئیچ اشنایدر باید دکمه فشار بر روی شاسی میکروسوئیچ را انتخاب کرد. از عملکردهای اصلی میکروسوئیچ اشنایدر می‌توان به موارد عمده زیر اشاره کرد:

۱- از این نوع میکروسوئیچ به‌صورت کلی برای دادن انواع مختلف فرمان‌ها در زیر مدار فرمان و در جهت کنترل نمودن الکتروموتور استفاده می‌شود.

۲- تحریک نمودن میکروسوئیچ اشنایدر و متوقف شدن در درایور

۳- تحریک نمودن میکروسوئیچ اشنایدر و قطع شدن تغذیه مدار و همچنین متوقف شدن با استفاده از اینرسی خود

۴- عوض نمودن جهت گردش میکروسوئیچ اشنایدر با بهره‌گیری از تایمر یا با زدن دکمه‌ی فشار فوری

برای تعیین یک میکروسوئیچ اشنایدر خوب و مناسب ازنظر نوع عملکرد باید موارد زیر رعایت شود:

🔶 نوع عملگر میکروسوئیچ اشنایدر

🔶 محدودیت در نصب کردن این نوع میکروسوئیچ

🔶 توجه به مشخصه‌های محیطی و الکترونیکی

 ⭐️ ⭐️ ⭐️ ⭐️ ⭐️

خرید انواع کلید اتوماتیک اشنایدر

 ⭐️ ⭐️ ⭐️ ⭐️ ⭐️

میکروسوئیچ اشنایدر cntd

نمایندگی میکروسوئیچ اشنایدر

شرکت یا برند اشنایدر در اصل یک شرکت فرانسوی بوده و این شرکت به‌طور عمده بسیاری از محصولات خود را در کشورهای مختلف جهان عرضه می‌کند. عمده فعالیت شرکت اشنایدر در حوزۀ تجهیزات برقی و الکترونیکی و زیرساخت شبکه است. شرکت اشنایدر عموماً بالغ‌بر ۱۲۰ شعبه فعال و معتبر در جهان دارد. میکروسوئیچ اشنایدر اساساً جزء یکی از پرفروش‌ترین و بهترین کالاهای برند اشنایدر است. از دیگر محصولات پرفروش و خوب برند اشنایدر می‌توان به کنتاکتور اشنایدر، کلید اتوماتیک اشنایدر، محافظ جان اشنایدر و… اشاره کرد.

فروشگاه‌ها و نمایندگی‌های معتبر محصولات اشنایدر در کشور تعداد زیادی ندارند؛ فروشگاه برق لئو یکی از مهم‌ترین و سرشناس‌ترین عرضه‌کننده‌گان محصولات اشنایدر است که می‌توان با خیال راحت از این فروشگاه خرید نمایید.
فروش میکروسوئیچ و سایر محصولات اشنایدر در فروشگاه برق لئو به شکل خرده و عمده انجام می‌گیرد و افراد برای تهیه یا خرید بهترین میکروسوئیچ‌های اشنایدر یا سایر وسایل برقی، می‌توانند به شکل اینترنتی و یا مراجعه حضوری اقدام به خرید محصولات موردنظر خود کنند.

🔶 🔶 🔶 🔶 🔶

فروشگاه اینترنتی برق لئو، عرضه کننده انواع محافط جان اشنایدر

🔶 🔶 🔶 🔶 🔶

مزایای میکروسوئیچ اشنایدر

استفاده کردن آسان و راحت از میکروسوئیچ اشنایدر و همچنین کاربردهای بسیار زیاد این نوع میکروسوئیچ ازجمله پایداری و مقاومت بسیار زیاد آن و تحمل کردن جریان‌های بالاتر در مقابل دیگر حس‌گرها ازجمله مزیت‌های عمده و اصلی میکروسوئیچ اشنایدر است. میکروسوئیچ اشنایدر به‌طور عمده جزء یکی از محصولات باکیفیت موجود در بازار است. از سایر مزیت‌های میکروسوئیچ اشنایدر به‌طور خلاصه می‌توان به موارد زیر اشاره کرد:

۱- پایداری بسیار خوب این نوع میکروسوئیچ در برابر نویزهای الکتریکی

۲- تکرارپذیری بالا و دقت خوب

۳- قیمت بسیار منصفانه

۴- آسان بودن مراحل نصب میکروسوئیچ اشنایدر

۵- دارای عملکرد آسان

۶- طول عمر بسیار طولانی

۷- میکروسوئیچ اشنایدر از میزان تحمل جریان‌های بالاتری در مقایسه با سایر سنسورها برخوردار است.

۸- میکروسوئیچ اشنایدر اساساً شامل نوع‌های گوناگونی بوده و هر یک از نوع‌های آن از ویژگی‌ها و مشخصات متفاوتی برخوردار است.

۹- گارانتی معتبر و…

میکروسوییچ اشنایدر

کاربرد میکروسوئیچ اشنایدر

از کاربردهای کلی و اساسی میکروسوئیچ اشنایدر در اصل می‌توان به استفاده نمودن از این نوع میکروسوئیچ در وسایل و دستگاه‌های مصرفی مختلف و همچنین تجهیزات برق صنعتی اشاره کرد. میکروسوئیچ اشنایدر به‌صورت کلی در موارد زیر کاربرد خواهد داشت:

۱- از میکروسوئیچ اشنایدر اساساً در قفل درها، اجاق‌های ماکروویو یا سایر وسایلی که پیش از روشن شدن باید درب آن بسته باشد، استفاده می‌شود.

۲- استفاده از میکروسوئیچ اشنایدر در دستگاه‌های فروش خودکار یا وندینگ ماشین‌ها

۳- کاربرد به‌عنوان سوئیچ ایمنی در بیشتر بالابرهای صنعتی و آسانسورها

۴- در بیشتر مدارهای فرمان برای کنترل نمودن و یا محدود کردن حرکت بخش‌های مکانیکی، تغییر جهت حرکت و یا برای قطع کردن و وصل نمودن برق از میکروسوئیچ اشنایدر استفاده خواهد شد.

۵- از نوع‌های گوناگون میکروسوئیچ اشنایدر می‌توان در مکان‌ها یا محیط‌های سخت صنعتی استفاده کرد.

۶- میکروسوئیچ اشنایدر از نوع AO/CO اساساً در برابر ضربات محکم و ناگهانی پایدار بوده و بیشتر در مکان‌های صنعتی کاربرد دارد.

۷- کاربرد در تجهیزات و وسایل بسیار دقیق مانند موقعی که جریان هوا به‌وسیله‌ی سیستم اندازه‌گیری می‌شود.

۸- از میکروسوئیچ اشنایدر اساساً در بیشتر مدارهای کنترل استفاده می‌شود.

۹- بهره‌گیری از انواع مختلف میکروسوئیچ اشنایدر در حوزه‌ی خودروسازی (برای نمونه می‌توان به استفاده از میکروسوئیچ اشنایدر در بخش بالابر شیشه، دزدگیر خودرو اشاره کرد.)

۱۰- از این نوع میکروسوئیچ در بسیاری از صنایع سنگین مثل دستگاه‌های جرثقیل، ماشین‌های تراش، ماشین‌های برش و… استفاده خواهد شد.

۱۱- کاربرد خاص و ویژه در بسیاری از صنایع پزشکی، وسایل خانگی، دستگاه‌های کپی، حوزه‌های رباتیک و…

سخن نهایی

در بخش‌های فوق به‌صورت کلی به معرفی میکروسوئیچ اشنایدر و همچنین سایر مشخصات آن پرداخته شد. میکروسوئیچ اشنایدر اساساً جزء محصولات پرکاربرد و پرمصرف در بسیاری از حوزه‌های صنعتی و برقی بوده و انواع متنوعی از این محصول، ازجمله میکروسوئیچ اشنایدر فشاری، غلتکی، سوزنی، ترمینالی و… در بازار موجود است. در آخر می‌توان گفت یک میکروسوئیچ اشنایدر خوب و باکیفیت اساساً باید شامل موارد عمده زیر باشد:

۱- طول عمر بسیار طولانی

۲- واکنش بسیار سریع در موقع وارد شدن نیرو یا فشار زیاد

۳-کارایی و سرعت بسیار زیاد

۴- دارا بودن ویژگی نصب شدن در انواع دستگاه‌های گوناگون

ممنون از اینکه ما را تا پایان مقاله «میکروسوئیچ اشنایدر» همراهی نمودید. برق لئو با آغوشی باز پذیرای نظرات و سؤالات شماست؛ برای ما کامنت بگذارید یا با شماره‌های درج شده در وبسایت با ما تماس بگیرید.

نوشته شده در تاریخ ۰۷ فروردین ۱۴۰۱

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *